خدمات غیر حضوری باشگاه مشتریان معاملات آنلاین
سه شنبه / ۱۶ آذر ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۶
سرویس : بازار سرمایه
کد خبر : ۱۷۶۵
گزارشگر : ۱۹۳۰
منبع:خبرگزاری تسنیم
سرویس بازار سرمایه

شاخص بورس ۴ هزار واحد واحد افت کرد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۴ هزار واحدی روبرو شد.

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 9میلیارد و 374میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 3هزار و 980میلیارد تومان در بیش از 334هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 4737واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 337هزار و 617واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر، پتروشیمی فناوران و پتروشیمی نوری شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی پردیس، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و پتروشیمی جم با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 326میلیون ورقه به‌ارزش 2هزار و 299میلیارد تومان در 185هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 77واحد افت کرد و در ارتفاع 19هزار و 103واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای پلیمر آریا ساسول، مدیرین انرژی امید تابان هور و صنعتی مینو شد و در مقابل شرکت‌های بیمه سامان، سنگ آهن گهر زمین و توکاریل بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

تعداد بازدید : ۱۳۰
(سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰) ۱۳:۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید