خدمات غیر حضوری باشگاه مشتریان معاملات آنلاین
سه شنبه / ۱۶ آذر ۱۴۰۰ / ۱۶:۰۵
سرویس : بازار سرمایه
کد خبر : ۱۷۷۰
گزارشگر : ۱۹۳۰
منبع:اقتصاد آنلاین
سرویس بازار سرمایه
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام (۱۶آذر) / صدرنشینی فرابورس با معاملاتی ۱۶۰میلیاردی

امروز معامله‌گرها ۱۶۰میلیارد تومان سهام فرابورس ایران خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط تعلق داشت و ۱.۲درصد از کل سهام فرابورس معامله شد.

بیشترین ارزش معاملات سهام (۱۶آذر) / صدرنشینی فرابورس با معاملاتی ۱۶۰میلیاردی

 

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود دو هزار و ۷۳۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «فرابورس»، «سمگا»، «تیپیکوح»، «کالا» و «وگردش» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل ۱۶۰میلیارد تومان سهام فرابورس ایران دست به دست شد، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی پس از معاملاتی به ارزش ۱۴۰میلیارد تومان دوم شد و حق تقدم سرمایه‌گذاری دارویی تامین نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

سهام توسعه و عمران امید (ثامید) با رشد ۵.۱درصدی قیمت پس از بازگشایی، کام سهامداران خود را شیرین کردند.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط» تعلق داشت به طوری که ۳۸۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «محصولات شیمیایی» با معاملات ۲۹۰میلیارد تومانی دوم شد و «فلزات اساسی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱.۲درصد از کل سهام فرابورس معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۳۰.۶درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در چهار سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۳۷نماد نخست اختصاص داشت.

 
پنج نماد


رسانه جدید

تعداد بازدید : ۶۵
(سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰) ۱۶:۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید