تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
چهارشنبه / ۴ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۱:۳۸
سرویس : بازار سرمایه
کد خبر : ۲۵۲۶
گزارشگر : ۱۹۳۰
منبع:بورس نیوز
سرویس بازار سرمایه
مدیرعامل فولاد هرمزگان اعلام کرد:

جهش ۷ درصدی تولید تختال در فولاد هرمزگان

فولاد هرمزگان پس از کسب رکورد کیفی تختال، رشد ۷.۱ درصدی تولید این محصول در دو ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل را تجربه کرد و نشان داد کیفیت و کمیت را توامان پیش می‌برد.

جهش ۷ درصدی تولید تختال در فولاد هرمزگان
 
به گزارش بورس نیوز، عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان با تاکید بر تحقق رشد تولید در فولاد هرمزگان، از تولید ۲۹۵۱۹۸ تن تختال در فروردین و اردیبهشت سال جاری خبر داد و گفت: تولید تختال در شرکت فولاد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که ۲۷۵۵۸۵ تن بوده از رشد ۷.۱ درصدی برخوردار بوده است.

‌‎ معروفخانی درادامه بر تعهد فولاد هرمزگان به حمایت کمی و کیفی از تولید داخل تاکید کرد و گفت: فولاد هرمزگان به عنوان یک شرکت مادر برای صنایع زیرمجموعه وظیفه سنگینی را در تحقق دستور مقام معظم رهبری در خصوص افزایش تولید داخل و ارتقای کیفیت محصولات ایرانی بر عهده دارد در این راستا برنانه ریزی دقیقی صورت کرفته است.

‌‎ مدیرعامل فولاد هرمزگان در ادامه اظهار داشت: هماهنگی صحیح واحد‌های مختلف از طریق کمیته‌های هفت گانه استراتژیک، تکیه بر توان شرکت‌های تامین کننده داخلی، مدیریت صحیح و جهادی مدیران عالی و میانی شرکت، در کنار تهیه ماده اولیه با کیفیت، انجام پروژ‌های اصلاحی در خط تولید و کاهش توقفات اضطراری و کاهش پاور آن کوره‌های قوس الکتریک، افزایش سرعت ریخته گری و استفاده بهینه از زمان‌ها برای تولید و آماده به کاری تجهیزات، و همچنین پشتیبانی و نیز حمل و نقل به موقع و سریع، همگی در افزایش تولید نقش داشته اند.

وی در ادامه ارتقای کیفیت تختال‌های تولیدی در فولاد هرمزگان را از استراتژی‌های اصلی این شرکت خواند و گفت در اسفند و فروردین دو رکورد پیاپی در ارتقای کیفیت تختال در فولاد هرمزگان به ثبت رسید.

مدیرعامل فولاد هرمزگان با تاکید بر اینکه ارتقای کیفیت تختال باعث تولید محصول نهایی با کیفیت در صنایع پایین دستی خواهد شد و رضایت جامعه را از کالای ایرانی در پی خواهد داشت، این افزایش کیفیت را ضامن بقا در بازار‌های جهانی و حفظ مشتریان خارجی و افزایش صادرات خواند.

معروفخانی در پایان بر لزوم تامین انرژی تاکید کرد و گفت: تمامی این برنامه‌ها و پروژه‌ها داخل سازمانی است به نحوی که ما راه را برای افزایش تولید هموار کرده ایم لکن کفه دیگر ترازو، تامین انرژیست. وی یاری دستگاه‌های ذیربط را برای تامین انرژی و جلوگیری از توقف تولید و خسران صنایع پایین دستی خواستار شد.
تعداد بازدید : ۲۳۸
(چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱) ۱۱:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید