تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
چهارشنبه / ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ / ۰۹:۱۱
سرویس : بورس کالا
کد خبر : ۲۵۹۶
گزارشگر : ۱۹۳۰
منبع:خبرگزاری تسنیم
سرویس بورس کالا

۱۸ خرداد دو خودروی پرطرفدار در بورس کالا عرضه می‌شود/ آغاز ثبت سفارش ها از فردا

۱۸ خرداد دو خودروی پُرطرفدار فیدلیتی و دیگنیتی در تالار خودرو عرضه می شوند.

۱۸ خرداد دو خودروی پرطرفدار در بورس کالا عرضه می‌شود/ آغاز ثبت سفارش ها از فردا
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی بورس کالای ایران، براساس اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالا، 430 دستگاه فیدلیتی و دیگنیتی 18 خرداد در تالار حراج باز عرضه می شود که براساس جزییات، عرضه برای 150 دستگاه فیدلیتی 7 نفره، 150 دستگاه فیدلیتی 5 نفره و 130 دستگاه دیگنتی خواهد بود.

قیمت پایه فیدلیتی 7 نفره؛ 803 میلیون و 500 هزار تومان و فیدلیتی 5 نفره؛ 789 میلیون تومان در نظر گرفته شده است و بهمن موتور دیگنیتی را با قیمت 843 میلیون و 500 هزار تومان روی تابلوی معاملاتی خواهد برد.

همچنین به قیمت های پایه 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش، هزینه های مالیات و عوارض شماره گذاری، هوشمندسازی کارت خودرو، خدمات پست، تولید پلاک و شماره گذاری و بیمه شخص ثالث اضافه می شود.

از ابتدای عرضه خودرو در بورس کالا در مجموع 139 کارا شامل 81 دستگاه کارا دو کابین و 58 دستگاه کارا تک کابین معامله شد.

تغییر در نحوه ثبت سفارش ها

پیش دریافت برای خرید خودرو در بورس کالا فعلا 30 درصد از طریق همان حساب وکالتی تعیین شده است.  معاملات عرضه خودرو در بورس کالا در تالار حراج باز صورت می‌گیرد و هر کدملی تنها می‌تواند یک ثبت سفارش ایجاد کند.

ثبت سفارش عرضه جدید دو خودروی پُرطرفدار فیدلیتی و دیگنیتی از فردا 11 خرداد آغاز میشود و تا ساعت 08:30 صبح روز چهارشنبه 18 خرداد (روز معامله) ادامه دارد.
تعداد بازدید : ۱۰۴
(چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱) ۰۹:۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید