تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
دوشنبه / ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۱:۵۴
سرویس : بورس انرژی
کد خبر : ۲۶۰۴
گزارشگر : ۱۹۳۰
منبع: بازار سرمایه ایران(سنا)
سرویس بورس انرژی
امروز رقم می‌خورد:

عرضه «متانول» ۴ پتروشیمی در بورس انرژی

بورس انرژی ایران امروز دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ نیز میزبان عرضه ۳۰۵ هزار و ۵۳۴ تن انواع فرآورده‌های هیدروکربوری است.

عرضه «متانول» ۴ پتروشیمی در بورس انرژی
 
به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، امروز فرآورده‌های «اکستراکت» نفت سپاهان، «برش سنگین» پتروشیمی جم، «سوخت کوره سبک» و «نیتروژن مایع» پتروشیمی تبریز، «متانول» پتروشیمی زاگرس، «متانول» پتروشیمی شیراز، «متانول» پتروشیمی فن‌آوران، «متانول» پتروشیمی مرجان، «متانول» شرکت متانول کاوه و «نیتروژن» مایع پتروشیمی غدیر در رینگ داخلی و نیز فراورده‌های «فول‌رنج نفتا» و «نفتای سبک» شرکت نفت ستاره خلیج فارس و «نرمال بوتان» پالایش نفت کرمانشاه در رینگ بین‌الملل بورس انرژی عرضه می شود.

شایان ذکر است، بورس انرژی ایران در آخرین روز کاری خود ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ نیز شاهد معامله بیش از ۱۴۲ هزار و ۳۳۲ تن انواع فرآورده‌های هیدروکربوری به ارزش ۲۲ هزار و ۳۷۶ میلیارد و ۷۸۸ میلیون و ۲۳۶ هزار و ۵۶۰ ریال بود.
براساس این گزارش، طی روز چهارشنبه ۱۳۶ هزار تن از معاملات امروز را معاملات گاز مایع برای مقاصد صادراتی به ارزش ۲۰ هزار و ۶۶۲ میلیارد و ۳۵۲ میلیون و ۵۶۸ هزار و ۳۱۳ ریال تشکیل داد و در رقابتی به ارزش ۲۹۴ میلیارد و ۸۴۰ میلیون و ۱۵۵ هزار و ۲۸۰ ریال، ۱۸ مشتری موفق به خریداری محموله‌های گاز مایع شدند.
در این روز فرآورده‌های «MTBE عمده» شرکت پتروشیمی بندر امام، «رافینت» پتروشیمی بیستون، «ریفورمیت» پتروشیمی بوعلی‌سینا، «گاز مایع» پالایش گاز سرخون و قشم، «گاز مایع» شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و «گاز مایع» مجتمع گاز پارس جنوبی در رینگ بین‌الملل معامله شدند. در رینگ داخلی نیز فراورده‌های «آیزوریسایکل»، «آیزوفید» و «حلال ۴۰۲» پالایش نفت تبریز و «حلال ۴۰۲» پتروشیمی بیستون معامله شدند.

تعداد بازدید : ۹۵
(دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۱) ۱۱:۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید