تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
سه شنبه / ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۵:۳۷
سرویس : بورس اوراق بهادار
کد خبر : ۲۶۲۳
گزارشگر : ۱۹۳۰
منبع:خبرگزاری تسنیم
سرویس بورس اوراق بهادار

سقوط ۲۷ هزار واحدی شاخص بورس در معاملات امروز

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۲۷ هزار واحدی روبرو شد.

سقوط ۲۷ هزار واحدی شاخص بورس در معاملات امروز
 
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 7میلیارد و 867میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 4هزار و 622میلیارد تومان در بیش از 483هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 27 هزار و 647واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 514هزار و 331واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، پالایش نفت اصفهان و پتروشیمی نوری شد و در مقابل شرکت‌های فجر ارژی خلیج فارس، مبین انرژی خلیج فارس و صنایع پتروشیمی خلیج فارس با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 4میلیارد و 172میلیون ورقه به‌ارزش 150هزار و 309میلیارد تومان در 317هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 365واحد افت کرد و در ارتفاع 20هزار و 853واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی زاگرس و آهن و فولاد غدیر ایرانیان شد و در مقابل شرکت‌های زغال سنگ پرورده طبس، کشت و دام قیام اصفهان و کشتیرانی دریای خزر بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.
تعداد بازدید : ۱۴۲
(سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱) ۱۵:۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید