تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
سه شنبه / ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۱:۳۳
سرویس : بورس اوراق بهادار
کد خبر : ۲۶۶۹
گزارشگر : ۱۹۳۰
منبع: بازار سرمایه ایران(سنا)
سرویس بورس اوراق بهادار
با عرضه اولیه ۵ درصدی؛

«تپسی» وارد بازار سهام شد

عرضه اولیه ۵ درصد از سهام شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس با تخصیص صرف به صندوق ها و بدون کف و سقف قیمتی شروع و ۹۳۸ تومان معامله شد.

«تپسی» وارد بازار سهام شد
 
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، با آغاز فرآیند عرضه اولیه ۵ درصد از سهام پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس به صندوق‌های سرمایه گذاری بدون سقف و کف قیمتی با روش گشایش در فرابورس هر سهم «تپسی» در نهایت ۹۳۸ تومان معامله شد.

این عرضه شامل سهمیه یک میلیون و ۴۰۰ هزار سهمی سرمایه‌گذاران واجد شرایط بود که در ۵۰ دقیقه ، ۵۸.۶ میلیون سهم مورد معامله قرار گرفت و ۴۷ صندوق قادر به خرید این سهم شدند.

یادآور می‌شود، ارسال سفارش خرید برای سرمایه گذاران واجد شرایط صرفا توسط ایستگاه های معاملاتی (نامک) کارگزاران دارای مجوز فعالیت در فرابورس صورت گرفت و فروش ۵۰ درصد از سهام خریداری شده تا ۹۰ روز پس از تاریخ عرضه اولیه توسط سرمایه گذاران واجد شرایط امکان پذیر نیست. مشاور عرضه هم کارگزاری بانک تجارت و متعهد خرید تامین سرمایه کاردان است.

پس از مرحله اول عرضه اولیه به روش گشایش در مرحله دوم نماد «تپسی» به منظور طی مراحل افزایش سرمایه از محل سلب حق تقدم و صرف سهام متوقف خواهد شد. بنابراین، متقاضیان باید آثار ناشی از افزایش سرمایه در میزان مالکیت پس از افزایش سرمایه و نیز توقف نماد برای این موضوع را مدنظر قرار دهند.
تعداد بازدید : ۱۵۹
(سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱) ۱۱:۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید