تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
یکشنبه / ۵ تیر ۱۴۰۱ / ۱۱:۳۶
سرویس : بازار سرمایه
کد خبر : ۲۷۵۰
گزارشگر : ۱۵۵۸
سرویس بازار سرمایه

شاخص بورس ۱۳ هزار واحد افت کرد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۱۳هزار واحدی روبرو شد.

شاخص بورس ۱۳ هزار واحد افت کرد
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 7میلیارد و 188میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 4هزار و 264میلیارد تومان در بیش از 440هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 13هزار و 59واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 520هزار و 334واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های ملی صنایع مس ایران، فولاد مبارکه اصفهان و توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه شد و در مقابل شرکت‌های ایران خودرو، سایپا و بانک صادرات با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 4میلیارد و 213میلیون ورقه به‌ارزش 4هزار و 298میلیارد تومان در 247هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 86واحد افت کرد و در ارتفاع 20هزار و 584واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی آهن و فولاد غدیر ایرانیان، پلیمر آریا ساسول و پتروشییم تندگویان شد و در مقابل شرکت‌های فرابورس ایران، بهمن دیزل و بیمه کوثر بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.
تعداد بازدید : ۶۰۷
(یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱) ۱۱:۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید