تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
شنبه / ۲۵ تیر ۱۴۰۱ / ۱۴:۰۸
سرویس : بازار سرمایه
کد خبر : ۲۸۷۷
گزارشگر : ۱۹۳۰
سرویس بازار سرمایه

شاخص بورس ۱۰ هزار واحد افت کرد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۱۰هزار واحدی روبرو شد.

شاخص بورس ۱۰ هزار واحد افت کرد

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 5میلیارد و 483میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 3هزار و 34میلیارد تومان در بیش از 322هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 10هزار و 2واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 480هزار و 49واحد قرار گرفت.

 

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و ملی صنایع مس ایران  شد و در مقابل شرکت‌های سرمایه‌گذاری دارویی تامین، پتروشیمی پردیس و پالایش نفت بندرعباس با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 652554میلیون ورقه به‌ارزش 16هزار و 691میلیارد تومان در 198هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 55واحد افت کرد و در ارتفاع 19هزار و 751واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پتروشیمی زاگرس، صنعتی مینو و پتروشیمی تندگویان و بیشترین اثر مثبت بر این نماگر به نام پالایش نفت لاوان، پلیمر آریا ساسول و تولید برق عسلویه مپنا شد.

تعداد بازدید : ۱۵۳
(شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱) ۱۴:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید