تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
دوشنبه / ۳ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۱۱:۲۰
سرویس : فرابورس
کد خبر : ۲۹۱۹
گزارشگر : ۱۹۳۰
سرویس فرابورس
طی مراسمی با حضور مدیرعامل فرابورس ایران

صد و هشتمین کارگزاری به عضویت فرابورس درآمد

شرکت کارگزاری توسعه کشاورزی از دوم اَمرداد به‌عنوان کارگزار عضو و همکار فرابورس در این مجموعه پذیرفته شد.

صد و هشتمین کارگزاری به عضویت فرابورس درآمد
 
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از فرابورس ایران، شرکت کارگزاری توسعه کشاورزی روز گذشته، دوم اَمردادماه، طی مراسمی با حضور مدیرعامل فرابورس ایران به‌عنوان یک‌صد و هشتمین کارگزار عضو فرابورس ایران پذیرفته شد.

سرپرست کارگزاری توسعه کشاورزی در این مراسم با اشاره به اینکه این مجموعه در سال ۱۳۸۳ تأسیس‌ شده است، گفت: این کارگزاری طی سال‌های گذشته در حوزه کالایی فعال بوده اما با تصمیم و حمایت هیئت‌مدیره قرار شد از سال جاری مقدمات حضور کارگزاری در بازارهای سهامی هم فراهم شود.

به گفته مهدی عبدالعلی‌زاده، از ۱۵ تیرماه این مجموعه عضو بورس و فرابورس شده است.

او اظهار امیدواری کرد: با حضور در بازار سرمایه بتوانند سهم بازار خوبی را در اختیار بگیرند و خدمات متنوعی را به سرمایه‌گذاران بازار سهام ارائه دهند.

عبدالعلی‌زاده با تأکید بر اینکه سهامداران این مجموعه قطب کشاورزی کشور هستند، افزود: در تلاش هستیم تا از پتانسیل‌های محصولات کشاورزی و اتحادیه‌های کشاورزی در این بخش هم به‌خوبی بهره‌برداری کنیم.

سرپرست کارگزاری توسعه کشاورزی بیان کرد: از اواخر هفته جاری ایستگاه‌های معاملاتی کارگزاری توسعه کشاورزی در بورس و فرابورس فعال خواهند شد تا به‌طور رسمی عضوی از مجموعه بازار سرمایه شویم.
تعداد بازدید : ۲۷۶
(دوشنبه ۳ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۱:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید