تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
چهارشنبه / ۲۶ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۰۸:۳۲
سرویس : بورس کالا
کد خبر : ۳۰۵۶
گزارشگر : ۱۵۵۸
سرویس بورس کالا

پیش‌بینی بورس امروز / عرضه خودروهای جدید در بورس کالا

شاخص کل بورس روز گذشته با افت چهار هزار واحدی همراه داشت.

پیش‌بینی بورس امروز / عرضه خودروهای جدید در بورس کالا
به گزارش تجارت‌نیوز، بورس دیروز افت چهار هزار و ۱۹۶ واحدی داشت و به سطح یک میلیون و ۴۵۹ هزار واحد رسید. امروز چند سیگنال برای بازار وجود دارد و کارشناسان عقیده دارند که تالار شیشه‌ای، روند متعادل را تجربه می‌کند. بر همین اساس این انتظار وجود دارد که شاخص کل در این روز تا حدودی منفی می‌شود.

قالیباف سخنگوی وزارت صمت گفت: ایران‌خودرو در گام نخست دو خودروی هایما و تارا را برای کشف قیمت پایه در بورس کالا عرضه خواهد کرد. در گام بعدی، خودروهای پژو پارس و پژو ۲۰۶ تیپ دو وارد بورس خواهد شد که در این صورت دست این خودروساز برای تامین نقدینگی در راستای رشد تولید و خروج خودروها از قرعه‌کشی بازتر می‌شود.(بیداربورس)

عرضه خودروهای جدید در بورس کالا می‌تواند گردش نقدینگی در این بازار را افزایش و خودروها به تعادل قیمتی برساند.

بر اساس نامه احمد رحیمی، مدیر عملیات عرضه بورس کالای ایران فرمول محاسبه قیمت پایه سیمان از روز یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ تغییر می‌کند.(کالاخبر)

برخی از کارشناسان عقیده دارند که این تغییر قیمت می‌تواند به نفع سرمایه‌گذاران باشد و ورود نقدینگی به بازار سرمایه را افزایش دهد.

ورود خودروهای جدید به بورس
مدیریت پذیرش بورس کالای ایران اطلاعیه‌ای در خصوص پذیرش کالای خودرو وانت کاپرا، تولید شرکت بهمن موتور صادر کرد و این خودرو در بازار سهام پذیرفته شد.(سنا)

کارشناسان عقیده دارند که با ورود خودروهای جدید به بورس، اقتصاد کشور به شفافیت می‌رسد.

پس از آنکه داده‌های اقتصادی چین، بزرگترین واردکننده نفت خام جهان، نگرانی‌های جدیدی درباره رکود بالقوه جهانی که می‌تواند تقاضای انرژی را تحت تأثیر قرار دهد را آشکار کرد، قیمت نفت در آغاز معاملات دیروز سه‌شنبه کاهش یافت که به افزایش زیان‌های جلسه قبل دامن زد.(بازار سرمایه)

برخی از تحلیلگران عقیده دارند که کاهش قیمت نفت می‌تواند روی معاملات بازار سهام تهران نیز اثرگذار باشد.
تعداد بازدید : ۱۸۰
(چهارشنبه ۲۶ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۸:۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید