تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
شنبه / ۵ آذر ۱۴۰۱ / ۱۱:۰۵
سرویس : سهام عدالت
کد خبر : ۳۴۹۰
گزارشگر : ۱۵۵۸
سرویس سهام عدالت

سهامداران چقدر سود سهام عدالت دریافت می‌ کنند؟

برای چندمین بار از سوی مسئولان اعلام شد که قرار سود سهام عدالت تا پایان این ماه واریز و دو برابر سال گذشته خود باشد.

سهامداران چقدر سود سهام عدالت دریافت می‌ کنند؟
به گزارش تجارت‌نیوز، برای چندمین بار از سوی مسئولان اعلام شده است که قرار سود سهام عدالت تا پایان این ماه واریز و دو برابر سال گذشته خود باشد.

چند وقتی می‌شود که مسئولان بورسی و اقتصادی کشور خبر دو برابر شدن سود سهام عدالت را می‌دهند و به گفته این افراد قرار است سود سهام عدالت تا پایان ماه پرداخت شود.
حسین قربان‌زاده، رئیس سازمان خصوصی‌سازی درباره واریز سود شرکت‌های غیربورسی گفت: این سود بعد از افزایش سرمایه‌ای که شرکت‌های غیربورسی می‌دهند به حساب سهامداران واریز می‌شود.

معاون وزیر اقتصاد افزود: طبق موضوع بند 5 مصوبه شورای عالی بورس، افزایش سرمایه این شرکت‌ها در کارگروه سهام عدالت قرار دارد و در این کارگروه شرکت به شرکت مستقلا مطرح و افزایش سرمایه آنها به تصویب می‌رسد تا از محل سود کم شده و مابقی واریز شود.

حسین قربان‌زاده بیان کرد: با توجه به اینکه سود امسال هم در حال جمع آوری است با آن ترکیب خواهد شد و با سود سهام عدالت پرداخت می‌شود.

قربان‌زاده درباره سهام عدالت هم اظهار کرد: امسال با تدبیری که وزیر اقتصاد و شورای عالی بورس داشتند در دو مرحله سود سهام عدالت واریز می‌شود که پیش‌بینی می‌شود ارقام آن دو برابر سال گذشته باشد.
تعداد بازدید : ۲۴۶
(شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱) ۱۱:۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید