تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
دوشنبه / ۷ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۱:۲۱
سرویس : بازار ارز
کد خبر : ۳۱۲۴
گزارشگر : ۱۹۳۰
سرویس بازار ارز

مدیرعامل تسنیم سفیر قرض‌الحسنه کشور شد

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با حضور در خبرگزاری تسنیم لوح «سفیر قرض‌الحسنه» کشور را به «مجید قلی زاده» مدیرعامل تسنیم اهدا کرد.

مدیرعامل تسنیم سفیر قرض‌الحسنه کشور شد
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با حضور در خبرگزاری تسنیم، با مدیران این خبرگزاری دیدار و و گفتگو کرد.

در جریان این دیدار، لوح افتخار «سفیر قرض‌الحسنه» در نظام بانکی کشور به مجید قلی زاده مدیرعامل خبرگزاری تسنیم اعطا شد.

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در لوح اهدایی به مدیرعامل تسنیم تأکید کرده انتخاب وی به عنوان سفیر قرض‌الحسنه با عنایت به فعالیت‌های ارزنده اجتماعی و فرهنگی خبرگزاری تسنیم و پیشگامی در امور خیر و انسان دوستانه صورت گرفته و ابراز امیدواری شده سفیران قرض‌الحسنه با نیک‌اندیشی و خیرخواهی در مسیر خدمت به خلق خدا و دستیابی مردم به زندگی شرافتمندانه گام بردارند.

در این لوح همچنین بر لزوم ترویج فرهنگ غنی قرض‌الحسنه در کشور تأکید و تصریح شده است که این کار موجب برانگیختن نیت‌ها و انگیزه‌های انسان‌های بزرگ‌مهر و خیراندیش شده و توسعه رفاه اجتماعی در پرتو فرهنگ قرض الحسنه و همیاری را شتاب می بخشد.

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از نیمه دوم سال 1386 با هدف گسترش معارف و مبانی شرع مبین اسلام و فرهنگ قرض‌‌الحسنه و احیای مطلوب مبانی اقتصادی اسلامی در نظام بانکی کشور تأسیس شد.

بانک قرض الحسنه مهر ایران با 530 شعبه و بیش از 92 هزار میلیارد تومان منابع مالی، در نظر دارد در سایه احکام متعالی اسلامی با برخورداری هرچه بیشتر از رهنمودهای مراجع عظام تقلید و بهره مندی وافر از منویات و تعالیم علما و فضلای برجسته حوزه علمیه نقش محوری خود در توسعه مسئولیت های اجتماعی و فرهنگ سازی نظام متعالی قرض الحسنه اسلامی به بهترین وجه ایفا کند.
تعداد بازدید : ۱۹۴
(دوشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۱) ۱۱:۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید