تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
دوشنبه / ۳۰ آبان ۱۴۰۱ / ۰۹:۱۴
سرویس : بورس کالا
کد خبر : ۳۴۶۷
گزارشگر : ۱۹۳۰
سرویس بورس کالا

فروش ویژه ۱۰۰۰ پژو ۲۰۷ امروز در بورس کالا

تعداد ۱۰۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ دستی سفید امروز(دوشنبه) در بورس کالای ایران عرضه می‌شود.

فروش ویژه ۱۰۰۰ پژو ۲۰۷ امروز در بورس کالا
 
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، گروه صنعتی ایران خودرو تعداد 1000 دستگاه پژو 207 دستی سفید را امروز(دوشنبه) در بورس کالای ایران عرضه می کند.

از نکات قابل توجه عرضه 207 در بورس کالا درصد پیش پرداخت سفارش خرید آن بوده که 100 درصد درنظر گرفته شده است.

بر اساس اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالای ایران، این خودرو که تحویل سه ماهه بوده است، 30 بهمن به خریداران تحویل و با قیمت پایه 187 میلیون و 400 هزار تومان عرضه می‌شود.

بر اساس مشخصات ارایه شده، این خودرو دارای فرمان برقی و رنگ سفید است و هرکد ملی (حقیقی) مجاز به ثبت سفارش روی یک دستگاه خودرو است.

خریداران باید شرایط سنی 18 سال تمام را داشته و اشخاصی که در عرضه های قبلی موفق به خرید خودرو شدند، امکان ثبت سفارش ندارند.

همچنین خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصول‌های ایران خودرو به آدرس (esale.ikco.ir) اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می شود، علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی های مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه ها اقدام کنند.

افزون بر این، بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت در مجموع به مبلغ 43 میلیون و 713 هزار و 100 ریال، به علاوه 13 درصد بابت مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود.

شایان ذکر است در صورت عدم واریز هزینه های فوق حداکثر تا 5 روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر میکند.
تعداد بازدید : ۱۶۴
(دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱) ۰۹:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید