تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
دوشنبه / ۹ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۴:۵۰
سرویس : بازار سرمایه
کد خبر : ۲۵۷۸
گزارشگر : ۱۹۳۰
منبع:بورس نیوز
سرویس بازار سرمایه
مدیرعامل بورس تهران:

ضوابط اختصاصی پذیرش سهام شرکت‌های نوپا و فعال ابلاغ شد

ضوابط اختصاصی پذیرش سهام شرکت‌های نوپا و فعال در حوزه اقتصاد دیجیتالی در تاریخ ۰۹ / ۰۳ / ۱۴۰۱ به بورس تهران ابلاغ شده است.

ضوابط اختصاصی پذیرش سهام شرکت‌های نوپا و فعال ابلاغ شد
 
به گزارش بورس نیوز، محمود گودرزی، مدیرعامل بورس تهران اظهار کرد: ضوابط اختصاصی پذیرش سهام شرکت‌های نوپا و فعال در حوزه اقتصاد دیجیتالی به عنوان پیوست هفتم دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار، در جلسه ۲۱ اردیبهشت ماه هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار تصویب و در ۹ خرداد ۱۴۰۱ به بورس تهران ابلاغ شده است.

وی افزود: بر این اساس بورس اوراق بهادار تهران آمادگی خود را برای بررسی درخواست­‌های پذیرش سهام این شرکت­‌ها اعلام می‌کند؛ چرا که این امر گام مهمی در تحقق شعار سال ۱۴۰۱ در حوزه دانش­ بنیان می­ باشد.

گودرزی به استقبال بورس تهران از نوآوری، خلاقیت و شرکت­‌های داده محور تاکید کرد و افزود: این مصوبه یک تحول اساسی در حوزه پذیرش سهام، به ویژه پذیرش سهام شرکت­‌های داده محور در بورس اوراق بهادار تهران و هموار کردن زمینه پذیرش و عرضه سهام این شرکت­‌ها در بورس تهران است. همچنین بر این اساس بورس تهران پیگیری­‌های لازم را برای ایجاد تابلوی معاملاتی اختصاصی این دسته از شرکت­‌ها انجام خواهد داد تا در صورت تأیید توسط سازمان بورس و اوراق بهادار این مهم را نیز عملیاتی کند.
تعداد بازدید : ۱۹۸
(دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱) ۱۴:۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید