تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
سه شنبه / ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۳:۴۲
سرویس : بازار ارز
کد خبر : ۲۶۲۰
گزارشگر : ۱۹۳۰
منبع:خبرگزاری تسنیم
سرویس بازار ارز

بانک ملی: در اسرع وقت نسبت به جبران کامل بهای اموال مسروقه اقدام خواهیم کرد

به دنبال سرقت ۱۶۸ صندوق امانت بانک ملی شعبه دانشگاه، این بانک در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بانک ملی ایران به دنبال جبران کامل خسارات وارد شده به صاحبان صندوق های اجاره ای متعهد می شود.

بانک ملی: در اسرع وقت نسبت به جبران کامل بهای اموال مسروقه اقدام خواهیم کرد
 
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،‌ روابط عمومی بانک ملی ایران در توضیحات تکمیلی سرقت از صندوق‌های امانات مردم از شعبه دانشگاه این بانک، اعلام کرد: در این خصوص هماهنگی های لازم با مقامات قضایی جهت تعیین بازپرس ویژه برای حضور در محل و رسیدگی به درخواست های متقاضیان بعمل آمده است.

و با هماهنگی مقام قضایی  و در اسرع وقت نسبت به جبران کامل بهای اموال مسروقه اقدام صورت خواهد پذیرفت.

طبق اعلام قبلی بانک ملی،  بر اساس اعلام مسئولان بانک تعداد صندوق های موجود 168 صندوق بوده که در سرقت رخ داده به تعدادی از این صندوق ها آسیب رسیده و برخی از صندوق های این شعبه آسیبی ندیده اند.

در عین حال  بانک ملی ایران در جهت حفظ حقوق مشتریان ضمن مذاکره با در اختیار دارندگان صندوق ، اقدامات ضروری در جهت رسیدگی قضایی دقیق به صندوق های خسارت دیده را اغاز کرده است.


به گزارش تسنیم، طی تعطیلات اخیر، سارقان با ورود به شعبه بانک ملی رو به روی دانشگاه تهران، تعدادی از صندوق امانت و بخشی از تجهیزات اتاق سرور و مرکز مانیتورینگ این شعبه را به سرقت برده اند.

 سارقان، دستگاه ضبط تصاویر را با خود به سرقت می‌برند؛ فعلا جزئیاتی از چگونگی ورود سارقان به بانک و تعداد آنها، اعلام نشده است. 

گفتنی است، سیستم هشدار بانک که باید هم به موبایل رئیس بانک و هم به سامانه پلیس متصل باشد، فقط به موبایل رئیس بانک متصل بوده است و این سرقت به موبایل رئیس بانک پیامک می‌شود اما به دلیل اینکه در سنوات گذشته این سامانه هشدار اشتباهی داده بوده است رئیس بانک به این پیامک اعتنایی نمی‌کند و فکر می‌کند مانند دفعات قبلی پیامک اشتباه است.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس اگاهی پایتخت در این خصوص گفت: به محض اطلاع از وقوع سرقت پیگیری‌های لازم برای دستگیری سارق یا سارقان ادامه دارد.

لازم بذکر است چند نفر از کارکنان بانک که در بررسی‌های اولیه در این حادثه قصور و سهل انگاری داشته اند تحت نظر هستند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.
تعداد بازدید : ۱۸۳
(سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱) ۱۳:۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید