تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
یکشنبه / ۲ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۰۹:۴۷
سرویس : بورس کالا
کد خبر : ۲۹۰۹
گزارشگر : ۱۹۳۰
سرویس بورس کالا
در تیر ماه به ثبت رسید؛

ثبت معامله بیش از ۸ میلیون تن انواع کالا در بورس کالای ایران

طی تیر ماه سال جاری، ۸ میلیون و ۸۴۹ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۶۳۴ هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

ثبت معامله بیش از ۸ میلیون تن انواع کالا در بورس کالای ایران
 
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر، تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی طی تیرماه معامله افزون بر یک میلیون و ۱۲۱ هزار تن انواع کالا به ارزش ۲۱۸ هزار میلیارد ریال در دو بخش داخلی و صادراتی را تجربه کرد.
در این تالار بالغ بر ۲۰۱ هزار و ۳۵۰ تن وکیوم باتوم، ۲۷۵ هزار و ۵۹ تن انواع قیر، ۳۱۶ هزار و ۷۵۳ تن انواع مواد پلیمری، ۱۴۸ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات، ۱۶۱ هزار و ۷۰۶ تن مواد شیمیایی، ۴ هزار و ۶۰۵ تن گوگرد، ۱۳ هزار و ۴۵۶ تن روغن، ۱۱۰ تن آرگون، یک هزار تن سلاپس واکس و ۷۵۵ تن عایق رطوبتی به فروش رسید.

همچنین تالار محصولات صنعتی و معدنی طی ماه گذشته میزبان معامله ۷ میلیون و ۶۹۶ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۴۰۹ هزار میلیارد ریال بود.

در این تالار ۴ میلیون و ۳۵۲ هزار تن سیمان، یک میلیون و ۴۲۸ هزار تن انواع فولاد، یک میلیون و ۵۵۱ هزار تن سنگ آهن، ۲۷۳ هزار و ۵۰۰ تن آهن اسفنجی، ۳۶ هزار و ۲۲۵ تن آلومینیوم، ۴۱ هزار و ۴۰۰ تن روی، ۲۰ هزار و ۹۱۰ تن انواع مس، ۵۱۰ تن کنسانتره مولیبدن، یک هزار تن کک، ۶۰ تن سرب، ۶۰ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۵۷ کیلوگرم شمش طلا مورد معامله قرار گرفت.
بازار فرعی هم طی مدت مذکور معامله ۳۱ هزار و ۶۶۰ تن انواع کالا را تجربه کرد.
تعداد بازدید : ۱۳۲
(یکشنبه ۲ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۹:۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید