تماس با ما:۴۲۷۶۴۰۰۰-۰۲۱
یکشنبه / ۲۴ مهر ۱۴۰۱ / ۱۰:۲۴
سرویس : بورس کالا
کد خبر : ۳۳۴۱
گزارشگر : ۱۹۳۰
سرویس بورس کالا
جزئیات عرضه بهمن موتور در دوم آبان تشریح شد؛

سومین عرضه وانت کارا در بورس کالا

بهمن موتور برای سومین بار وانت کارا را در بورس کالا در روز دوم آبان عرضه می‌کند. در نوبت سوم عرضه وانت کارا، قرار است ۱۱۵ دستگاه خودرو با تحویل ۲۷ آذر روی تابلو عرضه رود.

سومین عرضه وانت کارا در بورس کالا
 
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر، براساس اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالای ایران، ۱۱۵ دستگاه وانت کارا شامل ۵۰ دستگاه وانت کارا تک کابین و ۶۵ دستگاه وانت کارا دو کابین متعلق به بهمن موتور، در تالار اختصاصی خودرو روز دوم آبان‌ماه عرضه می‌شود.
این محصول که قرار است ۲۷ آذر به مشتریان تحویل داده شود، با قیمت پایه ۲۹۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان روی تابلوی عرضه می‌رود.

در مشخصات عرضه این خودروها آمده است:
صدور سند و شماره‌گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.
رنگ خودروها نیز سفید بوده و خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی‌های بهمن موتور را طبق لیست پیوست انتخاب کنند.
خریداران ملزم به واریز وجه هزینه‌های ذیل همزمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی هستند که شامل هزینه ۹ درصد ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌هاست.
هزینه‌های جانبی در کارا تک کابین که جمعا به مبلغ ۷۴ میلیون و ۲۰۰ هزار و ۲۸۱ ریال است، شامل هزینه مالیات و عوارض شماره‌گذاری به مبلغ ۳۴ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال، هزینه هوشمندسازی کارت خودرو به مبلغ ۴۳۵ هزار ریال، هزینه خدمات پست به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال، هزینه تولید پلاک و شماره گذاری به مبلغ ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال، هزینه بیمه شخص ثالث به مبلغ ۳۶ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۲۸۱ ریال بوده و در کارا دوکابین که جمعا به مبلغ ۸۷ میلیون و ۶۰۰ هزار و ۲۸۱ ریال است شامل هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری به مبلغ ۴۷ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال، هزینه هوشمند سازی کارت خودرو به مبلغ ۴۳۵ هزار ریال، هزینه خدمات پست به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال، هزینه تولید پلاک و شماره گذاری به مبلغ ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال، هزینه بیمه شخص ثالث به مبلغ ۳۶ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۲۸۱ریال می‌شود.

همه هزینه‌های فوق صرفا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخص خریدار به حساب بهمن موتور واریز شود.
از ابتدای عرضه وانت کارا در بورس کالا در مجموع ۲۸۲ دستگاه از این خودرو در بورس کالا مورد معامله قرار گرفته است.
تعداد بازدید : ۱۶۸
(یکشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱) ۱۰:۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید